W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi (projektowanie, instalacja, konserwacja i serwis) w zakresie monitoringu cyfrowego, analogowego oraz hybrydowego.

Telewizja przemysłowa (CCTV, od ang. closed-circuit television– dosł. telewizja o zamkniętym obwodzie) system przekazywania obrazu z określonych pomieszczeń w zamkniętym systemie odbiorczym (telewizja kablowa) służący do nadzoru, wykrywania i rejestrowania, a przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni w obrębie których zostały zainstalowane kamery.

Możliwość zapisywania zdarzeń w obiektach publicznych (np. przedszkolach, biurach, sklepach etc.) i obiektach prywatnych nawet do kilku miesięcy (w zależności od wymagań klienta). Podgląd lokalny lub zdalny (np. laptop, komórka) oraz możliwość zapisywania zarejestrowanych zdarzeń (na dysku serwera lub innym nośniku, np. CD, pamięć USB) zapewnia:

  • kontrolę nad obiektem chronionym
  • uruchomienie alarmu
  • kontrolę pracy pracowników
  • znaczny spadek wandalizmu oraz kradzieży
  • kontrolę osób wchodzących i wychodzących

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na instalowanie nowych systemów przewodowych i bezprzewodowych, jak również modernizację i konserwację starszych systemów telewizji przemysłowej.